COVID-19: Україна отримає додатково 500 тис. тестів на  антиген

Резюме. А також засобів індивідуального захисту та 160 кисневих концентраторів

У рамках співпраці з Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Україна отримала 3,7 млн дол. Це дозволить вже на початку 2021 р. додатково закупити 500 тис. тестів для визначення антигену SARS-CoV-2 з повними комплектами засобів індивідуального захисту для проведення досліджень та 160 кисневих концентраторів. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Коментар Віктора Ляшка

«Окрім того, в рамках співпраці з Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на 2021–2023 роки Україна отримає також 135 млн дол., які буде направлено на досягнення кількох стратегічних цілей: забезпечення доступу до своєчасного виявлення, діагностики та лікування туберкульозу і ВІЛ, а також впровадження дієвих моделей допомоги, орієнтованих на пацієнта», — заявив В. Ляшко.

Хто працював над проєктом

Зазначимо, що протягом року над цим проєктом працювали співробітники Міністерства охорони здоров’я, профільні відомства, міжнародні неурядові організації та представники недержавних організацій, які надають послуги у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Результатом спільних напрацювань стало погодження проєкту Запиту Національною радою та його подача до Глобального фонду.

Нагадаємо: раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що медичні заклади п’яти східних областей України цього тижня отримають 100 кисневих концентраторів, закуплених  Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у рамках підтримки Уряду України у боротьбі з пандемією COVID-19. Така допомога стала можливою за фінансування уряду Німеччини у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

24 декабря, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *