COVID-19: правила безпеки у громадському транспорті

Резюме. У місцях великого скупчення людей є високий ризик передачі інфекції 

Вірус SARS-CoV-2 (збудник COVID-19) передається від людини до людини краплинним і контактним шляхами. Тому в місцях великого скупчення людей є високий ризик передачі інфекції.

Правила безпеки

Під час користування громадським транспортом  фізичне дистанціювання може виявитися неможливим. Тому ретельне дотримання правил респіраторного захисту та гігієни рук є ключовими заходами безпеки.

Звичайно, за можливості найкраще уникати громадського транспортому. Тепла пора року створює хороші умови для ходіння пішки та їзди на велосипеді.

Якщо ви змушені користуватися громадським транспортом, перед тим, як зайти у нього, необхідно надягти захисну маску (відповідно до Постанови головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 р. № 23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»).

Під час поїздки у транспорті важко уникнути контакту з потенційно забрудненими поверхнями та предметами: поручнями, сидіннями, готівкою тощо. Тому після виходу слід пам’ятати, що руки забруднені, тож ними не можна торкатися обличчя, особливо очей, рота і носа.

За першої можливості руки слід вимити водою з милом протягом 20–40 секунд або обробити дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами phc.org.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *