COVID-19: перші виплати від НСЗУ

Резюме. Пресконференція на цю тему відбудеться 22 травня 2020 р., початок о 12:00

22 травня 2020 р. о 12:00 на платформі ZOOM відбудеться онлайн-пресконференція для засобів масової інформації щодо перших оплат медичним закладам, які працюють із пацієнтами з підозрою чи встановленим захворюванням на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Спікери заходу

  • Оксана Мовчан, керівниця Національної служби здоров’я України (НСЗУ);
  • Андрій Віленський, директор Департаменту договірної роботи НСЗУ;
  • представники медичних закладів.

Під час онлайн-пресконференції учасники розкажуть, які медичні заклади отримали гроші за лікування COVID-19 та скільки отримали лікарні різних регіонів. Спікери дадуть відповіді на запитання, в яких регіонах медики вже отримали доплати і від чого це залежить; які вимоги до медичного закладу, що лікує пацієнтів із діагнозом СOVID-19, для отримання фінансування від НСЗУ; як повинні бути складені маршрути пацієнтів і хто за це відповідає.

Для участі в онлайн-брифінгу потрібно

  • Зареєструватися за посиланням.
  • На пошту вам надійде лист із підтвердженням та унікальним лінком для участі. Ви можете приєднатися до онлайн-брифінгу за допомогою своїх браузерів або програми ZOOM на комп’ютері чи смартфоні.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *