Liki24 UA

COVID-19: опубліковано наказ про реєстрацію двох вакцин

Резюме. COVISHIELD виробництва Serum Institute, та COMIRNATY виробництва Pfizer

В Україні зареєстровано дві вакцини від COVID-19.

Наказом МОЗ України від 22 лютого 2021 р. № 308 в Україні для проведення щеплень від коронавірусної хвороби COVID-19 зареєстровано дві вакцини.

Які вакцини зареєстровано

Станом на ранок 24 лютого 2021 р. зареєстровані такі вакцини:

  1. ВАКЦИНА CHADOX1 NCOV19 CORONA VIRUS (РЕКОМБІНАНТНА), КОВІШЕЛД / CHADOX1 NCOV19 CORONA VIRUS VACCINE (RECOMBINANT) , COVISHIELD виробництва Serum Institute.
  2. КОМІРНАТІ / COMIRNATY виробництва Пфайзер/Pfizer Ейч.Сі.Пі. Корпорейшн.

Обґрунтування прийняття наказу

Наказ прийняття відповідно до статті 92 Закону України «Про лікарські засоби», пункту 2 Порядку державної реєстрації вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, під зобов’язання для екстреного медичного застосування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2021 р. № 95, на підставі заяви та вмотивованого висновку Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» за результатами експертної оцінки співвідношення користь/ризик та перевірки реєстраційних матеріалів лікарського засобу (медичного імунобіологічного препарату) на їх автентичність з урахуванням певних зобов’язань, Протокольного рішення засідання Постійної робочої групи з розгляду проблемних питань державної реєстрації лікарських засобів № 2 від 22 лютого 2021 р.

Нагадаємо: вакцинація від  COVID-19 в Україні є добровільною.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

24 февраля, 2021
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *