COVID-19: медики Державного управління справами отримають 300% доплату

Резюме. Набув чинності відповідний наказ МОЗ України

Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 10.09.2020 р. № 2081 «Про внесення змін до Переліку державних закладів охорони здоров’я, що надають стаціонарну медичну допомогу хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, в яких медичним та іншим працівникам безпосередньо зайнятим на роботах з надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, встановлюється додаткова доплата у розмірі до 300 відсотків заробітної плати (посадового окладу (з підвищеннями) з урахуванням передбачених законодавством обов’язкових доплат та надбавок» (далі — Перелік), внесено зміни до Переліку, затвердженого наказом  Міністерства охорони здоров’я України від 2 липня 2020 р. № 1504, доповнивши його позиціями:

  • Державна наукова установа «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, м. Київ.
  • Клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами, м. Київ».

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *