COVID-19: допомогу Україні від США збільшено на 1 млн дол.

Резюме. Загалом обсяг допомоги становить 15,5 млн дол. США

Уряд США розширив фінансування гуманітарної та екстреної медичної допомоги країнам світу до понад 900 млн дол. для протидії пандемії коронавірусу COVID-19. Зокрема, допомогу Україні розширено з уже раніше виділених 14,5 млн дол. до 15,5 млн дол. Про це повідомляє посольство України в США на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook

На що підуть кошти

  • 13,1 млн дол. у вигляді медичної допомоги та гуманітарної допомоги через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) (за програмою «International Disaster Assistance»). Кошти спрямовуватимуться на покращення можливостей місцевих установ охорони здоров’я у наданні допомоги хворим та протидії подальшому поширенню COVID-19. Відзначається, що фінансування допоможе пом’якшити вторинні наслідки, такі як втрата засобів для існування та нестача громадських послуг для найбільш вразливих верств населення, включаючи громади, на які вплинув конфлікт на Сході України.
  • 2,4 млн дол. гуманітарної допомоги через Державний департамент США (за програмою «Migration and Refugee Assistance») для підтримки найбільш уразливих верств населення під час пандемії.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами facebook.com/ukr.embassy.usa

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *