COVID-19: доплати медикам виплатять найближчим часом — Степанов

Резюме. МОЗ України тримає ситуацію на контролі

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України тримає на контролі ситуацію щодо виплати 300% надбавки медикам, які працюють із хворими на COVID-19. Як підкреслив Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України, на щоденному брифінгу 13 травня 2020 р., у деяких регіонах виплата була здійснена не у повному обсязі у зв’язку з бюрократичними колізіями, але вже найближчими днями кошти за березень 2020 р. будуть виплачені повністю. Виплати за квітень здійснюватимуться через НСЗУ і будуть проведені якнайшвидше.

Коментар Максима Степанова

«Щодо виплат за березень, то з ними виникли бюрократичні колізії, які потребують врегулювання. Особливо по тих областях, де виплати були здійснені не у повному обсязі. Це питання буде вирішено найближчими днями», — наголосив М. Степанов.

Як підкреслив очільник МОЗ, питання виплати 300% медикам, які борються із COVID-19, знаходиться на особистому контролі Президента та Прем’єр-міністра. МОЗ, зі свого боку, перебуває на постійному зв’язку із керівництвом областей і контролює ситуацію у розрізі кожного медичного закладу та медичного працівника.

Нагадаємо, 12 травня 2020 р. відбулася селекторна нарада під головуванням Президента України за участю очільника МОЗ, Прем’єр-міністра України, голови Офісу Президента та голів обласних держадміністрацій. Її темою було пришвидшення виплат за березень та квітень 300% заробітної плати працівникам, які працювали із хворими на COVID-19.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *