COVID-19: в апараті МОЗ виявлено перший випадок захворювання

Резюме. Здійснюються стандартні протиепідемічні заходи

В апараті Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України зафіксовано перший випадок захворювання на COVID-19. Про це Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України, повідомив на щоденному брифінгу 2 червня 2020 р.

Коментар Максима Степанова

«Вчора в апараті Міністерства виявлений перший випадок захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19. Відповідно до затверджених МОЗ України алгоритмів, відразу було встановлено коло контактних осіб. Сьогодні будуть проведені відповідні тестування, якісь люди будуть відправлені на самоізоляцію. Тобто проводяться дії, такі самі, як на будь-якому іншому підприємстві або організації», — зазначив М. Степанов.

Звинувачення у фальсифікації документів

Відповідаючи на запитання про звинувачення у фальсифікації документів під час засідання Кабінету Міністрів України, про що написало одне з українських видань, очільник МОЗ наголосив, що Міністерство та Кабінет Міністрів України працюють за чіткими та прозорими правилами, що відповідають чинному законодавству. Кожен нормативний акт, який приймається на засіданні Уряду, перед цим проходить процедуру погодження з іншими міністерствами та органами влади.

За словами міністра охорони здоров’я, порядок прийняття будь-якої постанови Уряду передбачає, що розробник документа повинен погодити його зміст із усіма зацікавленими сторонами.

«У цьому разі МОЗ України був розроблений проєкт постанови, який потім надіслали в міністерства та інші органи виконавчої влади для внесення зауважень. Потім ці зауваження або враховуються, або не враховуються. Вже погоджений проєкт постанови виноситься на засідання Уряду», — пояснив М. Степанов.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *