Інститут раку: протягом року має завершитися реконструкція молекулярно-генетичної лабораторії

Резюме. Це дасть можливість проводити алогенні трансплантації кісткового мозку

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України  завершує розроблення проєкту реконструкції молекулярно-генетичної лабораторії Національного інституту раку. Після проведення відповідної експертизи розпочнеться його реалізація. МОЗ України розраховує, що реконструкція молекулярно-генетичної лабораторії Національного інституту раку буде завершена до кінця цього року, максимум — у січні–лютому 2021 р.

Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу 3 червня 2020 р.

Коментар Максима Степанова

«Це ще одне із так званих «досягнень» попереднього керівництва МОЗ України. Станом на початок квітня у нас навіть не було проєкту реконструкції цієї лабораторії (Національного інституту раку — ред.). Зараз ми закінчуємо проєкт, потім буде проведено відповідні експертизи, тендер, і почнеться будівництво. За розрахунками, ми повинні закінчити в січні–лютому наступного року. Але ставлю завдання, щоб ми завершили до кінця цього року», — підкреслив М. Степанов.

За словами міністра охорони здоров’я, проєкт не можуть завершити уже третій рік поспіль. При цьому реконструкція та оснащення молекулярно-генетичної лабораторії, яка дасть змогу проводити в Інституті алогенні трансплантації кісткового мозку, — дуже важливий крок не лише для закладу, але і для галузі загалом.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *