Liki24 UA

ЄС допоможе Україні з вакцинацією від COVID-19

Резюме. 1,2 млн доз вакцини будуть перепродані через Польщу

10 лютого 2021 р. в Брюсселі (Королівство Бельгія) відбувся спільний пресбрифінг Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Виконавчого віце-президента Європейської Комісії Валдіса Домбровскіса.

Коментар Дениса Шмигаля

Д. Шмигаль подякував Європейському Союзу (ЄС) за допомогу, яку наша країна отримала для боротьби з пандемією коронавірусу. Також очільник Уряду відзначив важливість подальшої спільної роботи над збільшенням доступу України до вакцини проти COVID-19.  Прем’єр-міністр наголосив, що Україна починає вакцинацію вже цього місяця, а загальна кількість законтрактованих вакцин становить вже понад 12 млн доз.

«Надзвичайно важливим фактором нашої спільної роботи залишається боротьба з пандемією коронавірусу. Ми вдячні ЄС за надану підтримку та допомогу для нашої медичної системи та наших медиків. Усе більше європейських партнерів говорять про важливість, аби Україна так само мала доступ до ранніх поставок вакцини, адже це краще допоможе стримати пандемію на всьому континенті. І це теж надзвичайно важливий пріоритет для нашої роботи з європейськими колегами», — наголосив Д. Шмигаль.

Коментар Валдіса Домбровскіса

В. Домбровскіс відзначив, що ЄС підтримує Україну на її європейському шляху, а тому на програми боротьби з пандемією в Україні були направлені 190 млн євро. Ці кошти спрямовані на посилення медичної системи та на захист українських медиків.

«Єврокомісія сприятиме намірам Польщі забезпечити для України додаткову партію вакцин компанії AstraZeneca у розмірі 1,2 млн доз. Механізми ЄС дозволяють такий перепродаж без жодних додаткових комісій чи прибутку. ЄС також готовий допомагати з доставкою цієї вакцини. Для нас важливо, аби Україна також була забезпечена якісною та перевіреною вакциною», — відзначив Виконавчий віце-президент Єврокомісії.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами kmu.gov.ua

12 февраля, 2021
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *