У службі екстреної медичної допомоги відбуваються неприйнятні речі — Степанов

Резюме. Неякісні маски, вимоги надавати додаткові докази щодо роботи з хворими на COVID-19, відсутність лікарських засобів та недоотримання надбавок за роботу з хворими на COVID-19

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернеться до керівництва Київської області з приводу ситуації, яка склалася у системі екстреної медичної допомоги регіону. Про це очільник МОЗ  України повідомив після відвідання Бородянської підстанції екстреної медичної допомоги, що у Київській області, де виявлено численні порушення умов роботи медиків.

Коментар Максима Степанова

«Ситуація в системі екстреної медичної допомоги Київської області вимагає серйозного втручання, в тому числі на рівні керівництва області, у підпорядкуванні якого вони перебувають. Я звернуся до голови Державної обладміністрації з проханням розібратися і прийняти необхідні дисциплінарні заходи щодо керівника екстреної медичної допомоги, бо кількість скарг від працівників чимала», — зазначив міністр.

Зокрема, працівники Бородянської підстанції скаржаться на неякісні маски, вимоги надавати додаткові докази щодо роботи з хворими на COVID-19, відсутність оснащення авто лікарськими засобами та недоотримання надбавок за роботу з хворими на COVID-19.

«Від людей вимагають надати додаткові підтвердження, що «це був COVID». Це не передбачено жодним  стандартом, положеннями чи нормативними актами. Чиста самодіяльність», — підкреслив М. Степанов.

Крім цього, від бригад вимагають використовувати під час виїзду лише один костюм індивідуального захисту.

«Якщо дві людини зайшли до хворого, вони пишуть якість пояснювальні. Це неприйнятні речі, які потребують термінового втручання», — додав очільник МОЗ.

Незадовільною, за словами міністра, є також якість масок, які використовують бригади екстреної медичної допомоги. Медики також не забезпечені необхідними лікарськими засобами. При цьому М. Степанов нагадав, що цьогоріч МОЗ вдалося збільшити фінансування екстреної медичної допомоги на 40%.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами

2 октября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *