Liki24 UA

Уся Україна перебуває на зеленому рівні карантинних обмежень — Віктор Ляшко

Резюме. Сьогодні на всій території України діє «зелений» рівень епідемічної небезпеки, тому Міністерство охорони здоров’я розглядає можливість пом’якшити карантинні обмеження. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко на засіданні Уряду

Сьогодні на всій території України діє «зелений» рівень епідемічної небезпеки, тому Міністерство охорони здоров’я розглядає можливість пом’якшити карантинні обмеження. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко на засіданні Уряду

«Поточна епідемічна ситуація в Україні дозволяє сьогодні говорити про те, що вся країна відповідає індикаторам «зеленого» рівня епідемічної небезпеки. Але наголошую, що попри покращення епідситуації не слід забувати, що КОВІД-19 не подолано, жодна з європейських країн, в яких покращилася ситуація і з захворюваністю, і з вакцинацією, не скасувала повністю обмежувальні заходи”, — зазначив міністр.

Наразі в Україні рівень захворюваності становить 74 випадки на 100 тис. населення при визначеному показнику «зеленого» рівня  75 на 100 тис. населення. У 16 областях цей показник значно нижчий за визначений.

Найнижчий рівень захворюваності у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях і становить 30 випадків на 100 тис. населення. А середня завантаженість ліжок з киснем — 17% при граничному показнику 65%. Рівень госпіталізацій по країні на 8 червня становить 15,5 випадків на 100 тис. населення при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення.

«Прошу кожного українця бути раціональним, кожного підприємця — відповідальним, а кожного представника влади – заохочувати громади до мобілізації та самоорганізації. І пам’ятаємо, що найкращий захист від COVID-19 — це вакцинація. Вже зараз усі охочі, зокрема через додаток «Дія» можуть отримати щеплення в центрах масової вакцинації, яких стає дедалі більше», — додав В. Ляшко.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Редакція журналу «Український медичний часопис»
за матеріалами moz.gov.ua

10 июня, 2021
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *