Liki24 UA

Україна отримала вакцини для імунізації за календарем щеплень

Резюме. Та інші імунобіологічні препарати

Щеплення за календарем відбуватимуться без затримок. До України надійшли нові вакцини, які призначені для планової вакцинації. Як повідомила 4 березня 2021 р. під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я України Світлана Шаталова, вже зараз на складах Держпідприємства «Укрвакцина» перебуває вантаж із вакциною для профілактики поліомієліту в кількості 700 000 доз.

Також минулого тижня прибув анатоксин для профілактики дифтерії та правця зі зниженим вмістом антигену — півтора мільйона доз.

Ще один вантаж отримали першого березня — вакцина для профілактики кашлюку, дифтерії та правця в кількості 600 000 доз.

І зовсім свіже прибуття — анатоксин для профілактики дифтерії та правця в кількості 300 000 доз.

Загальна сума коштів, витрачених державою для закупівлі імунобіологічних препаратів, — майже 16 млн грн.

«Міністерство охорони здоров’я планує, що препарати розвезуть по регіонах й уже наступного тижня вони стануть доступними для населення», — зазначила С. Шаталова.

Окрім цього, як нагадала заступник міністра, Кабінет Міністрів України учора підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я про виділення коштів на вакцинацію населення проти COVID-19. Загальна сума фінансування становить 1 млрд 482 млн грн для оплати медичних послуг медикам, залученим до процесу вакцинації.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами

5 марта, 2021
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *