Співбесіди із претендентами на посаду очільника НСЗУ будуть викладені у вільний доступ

Як ми повідомляли раніше, 2 червня 2020 р. міністр охорони здоров’я проведе співбесіди із кандидатами на посаду голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ). Інтерв’ю відбуватимуться у форматі відеоконференції, а відеозапис усіх розмов Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України викладе у загальний доступ, щоб підтвердити чесність і прозорість процесу.

Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу 2 червня 2020 р.

Коментар Максима Степанова 

«Інтерв’ю було запропоновано усім 17 кандидатам, яких до співбесіди допустила кадрова служба. Станом на 08:00 підтвердили свою участь 9 осіб, відмовилися 3 особи, звернулися із проханням щодо зміни часу співбесіди — 4 людини, не надала жодної відповіді одна особа. Співбесіда з усіма кандидатами відбуватиметься дистанційно у форматі відеоконференції, відповідно до сформованого графіка», — наголосив М. Степанов.

За словами очільника відомства, прізвище переможця не має для міністра жодного значення, а головний критерій — професійні якості кандидатів. При цьому добір на посаду голови НСЗУ відбуватиметься максимально прозоро —  щоб до МОЗ України не виникало запитань.

«Усі без винятку співбесіди будуть записані на відео, а після проведення конкурсу записи будуть викладені у загальний доступ. Щоб усі могли переконатися, що добір було проведено максимально чесно і прозоро», — резюмував М. Степанов.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *