Розширено перелік платних медичних послуг

Резюме. До їх складу введено телемедицину

Розширено перелік платних медичних послугУрядом приведено норми постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 р. № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» у відповідність до нормативно-правових актів, що регулюють порядок надання платних послуг державними закладами охорони здоров’я, навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності, та бюджетними науковими установами.

Постановою від 22 вересня 2016 р. № 648 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. № 1138» передбачено зміни щодо надання закладами охорони здоров’я медичної допомоги із застосуванням телемедицини, що забезпечить конституційне право громадян на якісну медичну допомогу та дозволить розширити доступ до таких послуг.

Також це сприятиме ефективній організації надання медичної допомоги в умовах, коли відстань є критичним чинником. Розширення переліку створить умови для залучення додаткових коштів юридичних та фізичних осіб за рахунок застосування телемедицини при наданні медичної допомоги як послуги, що може бути забезпечена з більшим сервісом для пацієнта у будь-якому місці, де він її потребує.

Прес-служба «Українського медичного часопису»
за матеріалами http://www.kmu.gov.ua/

15 октября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *