Розроблено порядок залучення інтернів до боротьби з COVID-19

Резюме. На громадське обговорення винесено відповідний проєкт наказу МОЗ України

МОЗ України оприлюднює для громадського обговорення проєкт наказу «Деякі питання залучення з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) додатково, на умовах контракту, осіб, які мають відповідну спеціальну освіту і відповідають єдиним кваліфікаційним вимогам».

Документ розроблено на виконання підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» щодо запобігання поширенню  коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Мета розроблення акта

Метою розроблення цього проєкту акта є запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в Україні та реалізація цілі 2.1 Програми діяльності Кабінету Міністрів України «Люди менше хворіють».

Проблема, яка потребує розв’язання

Актуальність і доцільність розробки нормативного акта зумовлена необхідністю протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), а саме — залучення додатково, на умовах контракту, осіб, які мають відповідну спеціальну освіту та відповідають єдиним кваліфікаційним вимогам.

Суть проєкту акта

Проєктом акта пропонується затвердити Порядок укладення контракту з особами, які мають відповідну спеціальну освіту і відповідають єдиним кваліфікаційним вимогам, що залучаються додатково з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та Типову форму контракту з особами, які мають відповідну спеціальну освіту і відповідають єдиним кваліфікаційним вимогам, що залучаються додатково з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Куди надавати пропозиції

Пропозиції та зауваження просять надсилати до 19 червня 2020 р. на e-mail: [email protected], або ж за адресою: Міністерство охорони здоров’я України, Директорат освіти, науки та кадрів, вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *