Пропонуються зміни у Перелік медичних посад

Резюме. Відповідний проєкт наказу МОЗ України винесено на громадське обговорення

Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до Переліку посад професіоналів у галузі охорони здоров’я у закладах охорони здоров’я».

Проблема, яка потребує розв’язання

Актуальність та доцільність розроблення проєкту наказу зумовлена необхідністю приведення Переліку посад професіоналів у галузі охорони здоров’я у закладах охорони здоров’я, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 28 жовтня 2002 р. № 385 «Про затвердження переліків закладів охорони здоров’я, лікарських, провізорських посад, посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою, посад професіоналів у галузі охорони здоров’я та посад фахівців у галузі охорони здоров’я у закладах охорони здоров’я», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 листопада 2002 р. за № 892/7180, відповідно до чинного законодавства України, а саме: у зв’язку із введенням до Національного класифікатора професій України ДК 003:2010, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15 лютого 2019 р. № 259, нових професій трансплант-координатора та трансплант-координатора патологоанатомічного бюро (бюро судово-медичної експертизи) для розвитку системи трансплантації в Україні.

Суть проєкту акта

Проєктом наказу пропонується викласти в новій редакції Перелік посад професіоналів у галузі охорони здоров’я у закладах охорони здоров’я, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 28 жовтня 2002 р. № 385, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12 листопада 2002 р. № 893/7181 (далі — Перелік посад професіоналів). Зміни передбачають включення до Переліку посад професіоналів нової посади трансплант-координатора та трансплант-координатора патологоанатомічного бюро (бюро судово-медичної експертизи).

Куди надавати пропозиції

Обговорення проєкту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про внесення змін до Переліку посад професіоналів у галузі охорони здоров’я у закладах охорони здоров’я» триватиме до 15 жовтня 2020 р. Пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну адресу: [email protected] або ж за адресою: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, Директорат високотехнологічної медичної допомоги та інновацій МОЗ України.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *