Продовжується співпраця у сфері медицини між Україною і Китаєм

Резюме. Сторони обговорили питання боротьби з COVID-19 і розроблення вакцин

27 жовтня 2020 р. відбулося четверте засідання підкомісії з питань співпраці у сфері медицини між урядами України та Китайської Народної Республіки.

Співголова української частини підкомісії — заступник міністра охорони здоров’я України Ігор Іващенко, китайської — заступник міністра Національної комісії з охорони здоров’я Китайської Народної Республіки.

Сторони відзначили, що початок стратегічного партнерства у 2011 р. відкрив нову епоху в українсько-китайській співпраці, в рамках якої була створена підкомісія між міністерствами обох країн.

Що обговорювали

До порядку денного увійшли питання подальшого співробітництва в епідеміології, зокрема боротьби з COVID-19 і розробки вакцини, кардіології, кардіохірургії, трансплантології, традиційної китайської медицини, реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством охорони здоров’я України та Національною комісією з охорони здоров’я Китайської Народної Республіки та підбиття підсумків за результатами попередньої співпраці.

Сторони обговорили розроблення вакцини проти COVID-19, яка проходить ІІІ фазу клінічних випробувань, домовившись про обмін інформацією з питань фармаконагляду, реєстрації (перереєстрації), експертизи, стандартизації, контролю якості та регулювання обігу лікарських засобів, їх доклінічних досліджень і клінічних випробувань, подальшого розвитку співпраці в наукових дослідженнях.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами phc.gov.ua

30 октября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *