Прем’єр-міністр відвідав Сумську обласну клінічну лікарню

Резюме. Проінспектував будівництво нового корпусу та реконструкцію приймального відділення

У ході робочої поїздки до Сумської області 22 вересня 2020 р. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль ознайомився з діяльністю Сумської обласної клінічної лікарні.

Очільник Уряду перевірив роботу закладу та умови перебування пацієнтів, а також поспілкувався з медичним колективом. Він підкреслив, що вже у жовтні як лікарі, так і середній та молодший медичний персонал, отримають підвищені заробітні плати.

Коментар Дениса Шмигаля

Прем’єр-міністр відзначив, що Сумська обласна клінічна лікарня є головним закладом охорони здоров’я в області для надання високоспеціалізованої медичної допомоги населенню. «Щорічно тут отримують послуги до 22 тис. пацієнтів, а отже, для них мають бути створені сучасні та комфортні умови. У рамках проєкту Президента «Велике будівництво» продовжується добудова корпусу В, найближчим часом буде придбане нове обладнання та розшириться список послуг», — сказав Глава Уряду.

Реконструкція приймальних відділень

Крім того, Д. Шмигаль оглянув приміщення приймального відділення. Він зауважив, що Обласна лікарня бере участь у проєкті реконструкції приймальних відділень, і його площа згідно з проєктно-кошторисною документацією має розширитися майже в 4 рази.

«Загалом у Сумській області в рамках програми «Велике будівництво» планується реконструкція та капітальний ремонт приймальних відділень у 7 опорних лікарнях. Це особливо важливий проєкт для Президента і для Уряду. Необхідно пришвидшити його реалізацію. Окремо хочу підкреслити, що роботи та обладнання у приймальних відділеннях повинні бути виконані якісно», — зазначив Прем’єр-міністр.

За словами Д. Шмигаля, на найближчі роки пріоритетним напрямом з модернізації Сумської обласної клінічної лікарні є будівництво нового дев’ятиповерхового хірургічного корпусу для медичного обслуговування населення з усієї області та нових об’єктів інфраструктури лікарні.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами kmu.gov.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *