Liki24 UA

На вакцинацію від COVID-19 можна буде записатися через додаток «Дія»

Резюме. Коментар Михайла Федорова, Віце-прем’єр-міністра — міністра цифрової трансформації України

Мінцифра веде перемовини з МОЗ, щоб через додаток «Дія» почати прийом електронних заявок від українців, які планують вакцинуватися. Так буде можливо спрогнозувати попит, щоб потім ефективно організувати систему і логістику вакцинації. Важливо зібрати якісну інформацію, щоб ефективно і децентралізовано організувати цей процес

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час панельної дискусії на Всеукраїнському форумі «Україна 30: Коронавірус: виклики та відповіді».

Коментар Михайла Федорова

Важливо з точки зору менеджменту організувати процес вакцинації. Плануємо зробити запис в електронну чергу на вакцинацію від COVID-19 через «Дію» в кілька кліків. На базі медичної електронної системи eHealth буде формуватися база громадян, які надішлють заявку на вакцинацію.

На підставі записів в «Дії», відповідно до плану поставок вакцин, МОЗ та НСЗУ зможуть оперативно розподіляти вакцини згідно з чергою. Також працюватиме контакт-центр, який відповідатиме на запитання громадян.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами thedigital.gov.ua

16 февраля, 2021
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *