МОЗ пропонує тимчасово зупинити експорт препаратів плазми крові

Резюме. Відповідний проєкт постанови Уряду винесено на громадське обговорення

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку реалізації за межі України компонентів донорської крові і препаратів, виготовлених з донорської крові та її компонентів, а також вивезення з України донорської крові та її компонентів» (далі — проєкт постанови КМУ).

Обґрунтування розроблення акта

Проєкт постанови КМУ розроблено на виконання абзацу другого статті 22 Закону України «Про донорство крові та її компонентів» та відповідно до абзацу третього пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 2 червня 2020 р. № 644-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо ліквідації штучних бюрократичних бар’єрів та корупціогенних чинників у сфері охорони здоров’я».

Мета прийняття акта

Метою прийняття проєкту постанови КМУ є затвердження механізму тимчасового зупинення експорту препаратів, вироблених із плазми крові для фракціонування, заготовленої на території України.

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються Директоратом громадського здоров’я МОЗ України протягом 16 днів з дня оприлюднення у письмовому або електронному вигляді на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, Міністерство охорони здоров’я України, тел.: (044) 253-82-66, контактна особа: Новосьолова Інга Олегівна, e-mail: [email protected]

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *