МОЗ проводить широкоформатний аналіз фтизіатричної мережі

Резюме. Для реалізації цього завдання створюються експертні групи

Заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак відвідала Тернопіль та Хмельницький у рамках робочого візиту. Зокрема, в Тернополі вона перевірила роботу регіонального фтизіопульмонологічного медичного центру, обласної університетської лікарні, міської дитячої комунальної лікарні та Медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Аналіз фтизіатричної мережі

«Питання роботи фтизіатричної мережі є актуальним для всіх регіонів. Тому міністр дав доручення провести її широкоформатний аналіз. Для реалізації цього завдання створюються експертні групи, які в кожному конкретному випадку визначають причини недофінансування цих медзакладів. Ми намагаємося виправити ситуацію так, щоб усі фтизіатричні заклади були профінансовані не нижче рівня бюджету 2019 року», — зазначила І. Микичак.

МОЗ не допустить звільнення медиків і закриття лікарень

У Хмельницькому вона відвідала обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також госпіталь ветеранів війни. Заступниця міністра підкреслила, що позиція МОЗ — не допустити масового звільнення медпрацівників та закриття лікарень.

«МОЗ вважає одним із своїх пріоритетів спілкування безпосередньо з медиками в областях та виявлення проблем, з якими вони стикаються в ході реформування», — додала І. Микичак.

Нагадаємо: раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що необхідно якнайшвидше вирішити проблему з фінансуванням, наявну в багатьох медзакладах. Адже з 1747 медичних закладів 984 мають дефіцит фінансування порівняно з минулим роком, у деяких із них дефіцит сягає 85%. Недофінансування — одна з найгостріших проблем, які нині вирішує МОЗ.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *