Медична освіта: затверджено нові дати Єдиного державного кваліфікаційного іспиту

Резюме. Набув чинності відповідний наказ МОЗ України

Наказом МОЗ України від 01.06.2020 р. № 1281 внесено зміни до Графіка проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр і тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, бакалавр та молодший спеціаліст галузі знань «22 Охорона здоров’я» у 2020 р., затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 02.01.2020 р. № 1 (далі — Графік). Графік викладено у новій редакції, що додається.

Директору державної організації «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при МОЗ України» та ректорам закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я», доручено забезпечити виконання Графіка у межах своїх повноважень.

Контроль за виконанням цього наказу покладено на заступника міністра Микичак І.В.

Читайте також тимчасові вимоги до складання іспитів в умовах карантину.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *