Liki24 UA

Максим Степанов розповів про якість вакцини AstraZeneca (CoviShield)

Резюме. Її використовують у таких країнах, як Австралія, Південна Корея, Канада та державах ЄС

Україна забезпечена якісною та ефективною вакциною проти COVID-19 AstraZeneca (CoviShield) від провідних виробників — Британсько-шведської компанії AstraZeneca та Оксфордського університету. Сьогодні таку саму вакцину використовують у багатьох країнах світу: Австралії, Південній Кореї, Канаді та державах Європейського Союзу. Про це під час брифінгу 2 березня 2021 р. розповів міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

«26 лютого 2021 р. Канада офіційно зареєструвала вакцину CoviShield для екстреного використання за тією ж процедурою, що й Україна. Вже цього тижня вони отримають перші 500 тис. доз від індійського Serum Institute», — повідомив очільник МОЗ України.

М. Степанов зауважив, що Serum Institute — найбільше підприємство світу з виробництва вакцин, яке експортує свою продукцію до 140 країн. 65% усіх дітей на планеті хоча б раз робили щеплення вакциною від цього виробника. Усі вакцини від Serum Institute мають відповідний висновок Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо якості та безпеки.

Можливість застосування у людей віком старше 65 років

Також міністр закликав не вірити фейкам про те, що вакцину AstraZeneca (CoviShield) не можна використовувати для осіб віком старше 65 років.

«Останні дані досліджень з Великобританії виявили високу, понад 80% ефективність, цієї вакцини в запобіганні госпіталізацій осіб віком старше 70 років. Тому не вірте заявам тих, хто хоче зірвати кампанію вакцинації та позбавити українців захисту від хвороби», — наголосив М. Степанов.

Нагадаємо: 1 березня 2021 р. міністр охорони здоров’я зробив щеплення вакциною AstraZeneca (CoviShield), аби на власному прикладі довести необхідність вакцинації як одного з основних етапів боротьби з пандемією коронавірусу.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

3 марта, 2021
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *