Максим Степанов здійснив робочу поїздку до Чернівецької області

Резюме. Відвідав лікарні та лабораторії, задіяні у боротьбі з COVID-19

21 травня 2020 р. міністр охорони здоров’я Максим Степанов відвідав Чернівецьку область, яка найбільше потерпає від коронавірусу. Там міністр перевірив роботу обласної клінічної та міської лікарень, які визначені, зокрема, для лікування хворих на COVID-19, проконтролював забезпечення цих медичних закладів засобами індивідуального захисту, поспілкувався з медичними працівниками.

«Відділення інтенсивної терапії міської лікарні Чернівців. На 12 хворих на коронавірус, тут — два лікарі та чотири медсестри. Постає питання щодо додаткових кадрів на період епідемії для тих медичних закладів, які найбільше завантажені.

Обмінялися контактами із завідуючим відділенням, будемо разом змінювати ситуацію, зокрема корегуванням відповідних нормативних документів. Я низько вклоняюся цим людям і дякую за численні врятовані життя. А ще — дякую за посмішки, попри смертельну втому. Усміхнені очі жодна маска не сховає», — пише М. Степанов на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Також було зазначено, що крім костюмів біологічного захисту для медиків, які закупило МОЗ для лікарів, Чернівецька обласна клінічна та перша міська лікарні отримали також 2 рентгенсистеми, 4 УЗД, 12 моніторів пацієнта і 33 440 захисних костюмів, придбані за допомогою НАК «Нафтогаз».

Нагадаємо, 11 травня Максим Степанов відвідав Полтавську область. Там він зазначив, що зараз керівництво МОЗ виправляє помилки старої реформи і будує нові зміни таким чином, щоб від них виграли як медики, так і пацієнти.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua, facebook.com/maksym.stepanov.official

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *