Добір кандидатів на посаду голови НСЗУ триває до 27 травня 2020 р.

Резюме. МОЗ запрошує зацікавлених осіб подавати пропозиції

Міністерство охорони здоров’я України продовжило добір кандидатів на посаду голови Національної служби здоров’я України до 27 травня 2020 р. (оголошення).  Таким чином, відомство дає змогу долучитися до конкурсу більшій кількості претендентів.

Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив під час щоденного брифінгу 25 травня 2020 р.

Коментар Максима Степанова

«Рішенням Уряду був оголошений добір на посаду голови Національної служби здоров’я України з 22 травня, а кінцевий термін прийняття документів — був сьогодні о 18:00. Але ми отримали відповідні прохання від людей, які не встигають подати документи, тому ми продовжили кінцевий термін до середи, 27 травня. Таке продовження дозволено законодавством», — наголосив М. Степанов.

За словами міністра, Національна служба здоров’я України відіграє важливу роль у реформуванні системи охорони здоров’я, оскільки всі кошти на фінансування лікарень і медиків ідуть саме через контракти, укладені НСЗУ.

«Це посада державного службовця категорії «А». Тому всі охочі, які мають відповідний досвід, відповідають вимогам і вважають, що вони здатні керувати такою установою — будь ласка, можете подавати документи», — резюмував міністр М. Степанов.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *