Вихід із карантину: з 25 травня можуть відкрити дитячі садочки

Резюме. Коментар Віктора Ляшка, головного державного санітарного лікаря України

Як ми вже повідомляли, з 22 травня 2020 р. в Україні планується чергове пом’якшення карантину та перехід до адаптивного карантину. При цьому в кожній конкретній області можна буде пом’якшити карантин для певних сфер, якщо буде досягнено епідемічних критеріїв. Зокрема, буде надана можливість відновлювати роботу дошкільних закладів, які потрапляють у другий етап виходу з карантину.

Про це 19 травня 2020 р. повідомив заступник міністра охорони здоров’я головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко під час зустрічі з батьками щодо відкриття дитячих садочків.

Коментар Віктора Ляшка

«Ми прив’язали відкриття дитячих садочків та запуск громадського транспорту для того, щоб можна було працювати та було де залишати дітей. Дошкільні заклади будуть відкриватися за певних умов. Вони опубліковані для громадського обговорення. Ми прагнемо зібрати всі слушні рекомендації від батьків, власників дитячих садочків та Міністерства освіти і науки України. Здоров’я батьків та дітей — у пріоритеті», — зазначив заступник міністра охорони здоров’я головний державний санітарний лікар України В. Ляшко.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

23 сентября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *