Liki24 UA

Ведення електронних медичних записів про вакцинацію від COVID-19

Резюме. Безкоштовний вебінар на цю тему відбудеться 2 березня 2021 року

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) повідомляє, що у вівторок, 2 березня 2021 р., відбудеться вебінар на тему «Ведення електронних медичних записів про вакцинацію від COVID-19 в ЕСОЗ».

У ході вебінару учасники матимуть змогу дізнатися про особливості ведення електронних медичних записів щодо вакцинації, алгоритми внесення записів про вакцинацію до електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) та ознайомитися з питаннями щодо вакцинації проти COVID-19 через мобільні бригади та пункти щеплень.

Виступить в.о. начальника відділу взаємодії із зовнішніми системами та реєстрами Департаменту розвитку електронної системи охорони здоров’я НСЗУ Євген Батура.

Учасники вебконференції зможуть поставити свої запитання і отримати на них відповіді як безпосередньо в рамках вебінару, так і під прямою трансляцією у YouTube.

Початок вебінару 2 березня 2021 р. о 14:00, тривалість — 1,5 год.

Посилання на реєстрацію в онлайн-вебінарі

Посилання на онлайн-трансляцію

Трансляцію вебінару на YouTube-каналі НСЗУ можна дивитися без реєстрації. Запис вебінару буде доступний у розділі «НСЗУ пояснює».

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами facebook.com/nszu.ukr

27 февраля, 2021
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *