Вакцина від COVID-19: проведено переговори з компанією «АстраЗенека»

Резюме. Максим Степанов, вакцина від COVID-19, АстраЗенека, передконнтрактні переговори, передконтрактні умови, а також терміни та логістику постачання вакцини в Україну

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов 30 грудня 2020 р. провів переговори з Алеком ван Гелдером, виконавчим директором із міжнародних та урядових питань компанії «АстраЗенека». Сторони обговорили передконтрактні умови, а також терміни та логістику постачання вакцини проти COVID-19 в Україну.

Заява Максима Степанова

«Протягом декількох місяців Міністерство охорони здоров’я України налагоджує активну та ефективну комунікацію з головним офісом компанії «АстраЗенека». Сьогодні ми вже обговорили логістику й терміни поставки вакцин проти COVID-19 компанії «АстраЗенека» в Україну. Наша держава повністю готова до прийому вакцин, у нас повністю розроблено план вакцинації населення», — зазначив міністр охорони здоров’я України.

Слід зазначити, що 30 грудня 2020 р. вакцина Оксфорд-АстраЗенека була схвалена для використання у Великій Британії. Перші щеплення жителям країни будуть проведені вже в наступний понеділок.

Зі свого боку, виконавчий директор із міжнародних та урядових питань компанії «АстраЗенека» наголосив на готовності до активної співпраці з Україною.

«Ми дякуємо Міністерству охорони здоров’я України за послідовність та відкритість. Наразі ми будемо опрацьовувати варіанти поставки вакцин в Україну у найближчі терміни», — резюмував Алек ван Гелдер.

Нагадаємо: Міністерство охорони здоров’я через своє підприємство «Медичні закупівлі України», яке було визначено оператором вакцин, уклало договір на поставку 1 млн 913 тис. доз вакцини проти COVID-19 виробництва компанії «Сіновак» (Sinovac Biotech, Китай).

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

1 января, 2021
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *