Liki24 UA

Вакцина від COVID-19: Денис Шмигаль провів перемовини щодо закупівлі

Резюме. З Віцепрезидентом Європейського інвестиційного банку

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 18 листопада 2020 р. провів онлайн-зустріч із Віцепрезидентом Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Терезою Червінською. Сторони обговорили фінансування спільних інвестиційних проєктів та розширення співпраці за рахунок нових програм.

Прем’єр-міністр подякував ЄІБ за готовність розглянути можливість перерозподілення 50 млн євро в межах спільного проєкту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» на протидію пандемії COVID-19.

Закупівля вакцини від COVID-19

«Також будемо вдячні за якнайшвидший розгляд питання щодо використання коштів за цією програмою на закупівлю вакцини проти COVID-19. Ми розраховуємо закупити ефективну та безпечну вакцину, яка матиме прекваліфікацію ВООЗ, щоб провакцинувати частину населення щойно з’явиться така змога», — наголосив Д. Шмигаль.

Прем’єр-міністр повідомив пані Віцепрезиденту, що Україна зацікавлена в розширенні подальшої співпраці з ЄІБ, зокрема у сфері фінансування транспорту, енергетичного сектору та міської інфраструктури України.

Також Україна розраховує на підписання у грудні проєкту «Міський громадський транспорт України ІІ», спрямованого на оновлення рухомого складу міського громадського електротранспорту в середніх і великих містах, а також проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)», що має допомогти у відновленні доріг в Луганській області задля підтримки сільськогосподарського сектору.

Крім того, Д. Шмигаль висловив сподівання, що Україні та ЄІБ вдасться спільно завершити найближчим часом роботу з підготовки проєкту «Реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту «Бориспіль» та «Програми з відновлення України».

«Цінуємо співпрацю між Україною та ЄІБ. Розраховуємо, що спільно зможемо напрацювати можливі механізми підтримки України у період пандемії», — зазначив Прем’єр-міністр.

Т. Червінська відзначила чудову співпрацю між Україною та ЄІБ та рішучість Уряду в продовженні реформ. Пані Віцепрезидент наголосила, що Україна залишається у високих пріоритетах ЄІБ.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами kmu.gov.ua

20 ноября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *