Liki24 UA

Вакцинація від COVID-19: Максим Степанов провів перемовини про ще 5 млн доз

Резюме. Під час візиту на найбільший завод з виробництва вакцин Serum Institute

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час свого візиту в Індію відвідав найбільший завод з виробництва вакцин Serum Institute та провів перемовини щодо збільшення постачання американської вакцини NovaVax на 5 млн доз.

Коментар Максима Степанова

«Нам важливо  забезпечити українців якісною вакциною, тому під час перемовин нам підтвердили можливість збільшення постачання вакцин проти COVID-19 виробництва NovaVax ще на 5 млн доз.  Затвердимо цю домовленість  підписанням договору. Тепер загальна кількість вакцин компанії NovaVax, яку ми очікуємо в  Україні, становитиме 15 млн доз», — повідомив міністр охорони здоров’я України М. Степанов.

Початок постачання вакцин компанії NovaVax заплановано з липня 2021 р. NovaVax — американська компанія, яка виробляє вакцини проти COVID-19 за ліцензійними угодами на потужностях Serum Institute (Індія).

Зазначимо, що перша партія вакцин AstraZeneca (CoviShield) — уже в дорозі до України. Міністр охорони здоров’я України М. Степанов особисто проконтролював відвантаження перших 500 тис. доз із заводу-виробника в індійському місті Пуне.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

22 февраля, 2021
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *