Бланки лікарняних листків: закупівлю здійснено

Резюме. Розподіл проводитиметься відповідно до поданих заявок


Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України уклало договір про закупівлю 7 853 072 бланків листка тимчасової непрацездатності на суму 3 769 474,56 грн. з переможцем торгів Дочірнім підприємством «Поліграфічний комбінат «Зоря».

Як проводилися закупівлі?

Бланки листка непрацездатності закупили через систему електронних закупівель «ProZorro». Електронний аукціон відбувся 11 червня 2018 р., договір із переможцем торгів підписаний 3 липня 2018 р. Інформація щодо закупівлі доступна на веб-порталі prozorro.gov.ua.

Як буде здійснюватися розподіл бланків?

Розподіл листків непрацездатності буде здійснено наказом МОЗ України відповідно до поданих заявок.

Додатково у Міністерстві повідомляють, що наказом МОЗ України від 22.05.2018 р. № 970 «Про внесення змін до розподілу бланків листка непрацездатності, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2017 рік», затвердженого наказом МОЗ України від 16.08.2017 р. № 942, до Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації та Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації додатково здійснено передачу бланка «Листок непрацездатності» у кількості 27 000 одиниць та 103 000 одиниць відповідно.

Відповідальність регіонів

Подальший розподіл бланків листка тимчасової непрацездатності до лікувально-профілактичних закладів областей належить до компетенції департаментів (управлінь) охорони здоров’я на місцях.

Читайте також про корупцію на лікарняних: наскільки вона масштабна і що з цим робити?

Прес-служба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

8 октября, 2020
Was this article helpful?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *